Про нас

Вечірня загальноосвітня школа ІІ – ІІІ ступенів Житомирської міської ради знаходиться в центрі Богунського району, на одній з його старовинних вулиць – Каракульна, буд.№15 Частина будинку побудована у 19 столітті, а частина – добудова 1965 року. Поряд з школою – церква, за переказами старожилів – ровесник школи.

На сучасній мапі України велике різноманіття навчальних закладів – помпезних, прославлених, іменитих . Вечірня школа на перший погляд серед них не помітна, але це школа, яка вирішує проблеми соціального захисту учнівської молоді, її адаптації у навколишньому соціумі, створює умови для розвитку учнівської молоді з одночасною корекцією поведінки.

Вечірня школа: ЗАВДАННЯ

Забезпечення реалізації права громадян, які не мають можливості навчатися у школах з денною формою навчання, на загальну середню освіту з відривом або без відриву від виробництва. Одна із основних задач школи, а у соціальному плані її місія – усунення аномалій розвитку особистості, пов’язаних з освітою, і створення передумов для нормалізації процесу подальшого соціального становлення, тобто соціалізації особистості.

ФУНКЦІЇ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

1) Адаптація учня до умов навчання, життя і роботи через освіту (соціальна адаптація)

2) Адаптація школи до потреб і особливостей конкретних людей, що живуть, навчаються, працюють у відповідних умовах

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ProZorro

E-data